Cena Sodexo za diverzitu pro Českou televizi, ŠKODA AUTO byla oceněna za péči o zdraví

16listopadu 2015
Moderátorka večera Zuzana Tvarůžková, personální ředitelka České televize Barbora Smutná a generální ředitelka Sodexo Benefity Martina Grygar Březinová Slavnostní svatomartinský večer 11. 11. v Mramorovém sále České spořitelny, na závěr IV. výročního HR SUMMITU Klubu zaměstnavatelů, přinesl také dvě nové výroční ceny.

Cena Sodexo za diverzitu, která za rok 2015 patří České televizi, je ohodnocením dlouhodobě nadstandardní pozornosti, kterou ČT věnuje této problematice zejména v rámci svého programu na obrazovkách, ale také v personální politice. V první části se jedná nejen o vlastní tvorbu, ale také podporu nejrůznějším projektům a festivalům s tématem diverzity. „V personální práci byl oceněn trvale pozitivní přístup ke všem skupinám zaměstnanců, od studentů a absolventů, přes maminky na mateřské dovolené, až po seniory a bývalé televizní pracovníky“, komentoval hodnocení ředitel Klubu zaměstnavatelů Pavel Hulák.

Poprvé letos Klub zaměstnavatelů ocenil také kvalitní práci v oblasti péče o zdraví zaměstnanců, jak na loňském výročním setkání vyhlásil spolu s vedením klubu odborný garant této ceny Jan Hůlek ze skupiny EUROCLINICUM (na dolním snímku vlevo). Ten také při letošním premiérovém ceremoniálu předal Cenu za ochranu zdraví zaměstnanců vedoucímu oblasti zdravotnictví ve ŠKODA AUTO Jiřímu Prokopovi.

Představení zdravotních aktivit ve ŠKODA AUTO si můžete prohlédnout v tomto odkazu:

Zdravotní program ve ŠKODA AUTO

img-6029_small