Klub zaměstnavatelů slavnostně zahájil činnost

7prosince 2011
Klub zaměstnavatelů slavnostně zahájil činnost V nejistých dobách hrozící krize vítají přední zaměstnavatelé možnost výměny informací dvojnásob.

Ve středu 7. prosince se vinný bar Grand Cru oblékl do slavnostního a přivítal na tři desítky účastníků zahájení činnosti Klubu zaměstnavatelů z řad osobností oblasti HR. Přítomni byli ředitelé lidských zdrojů společností napříč obory i představitelé významných konzultantských a odborných firem spojených s personalistikou. Na programu bylo podrobné představení záměru z úst zakladatele a ředitele Klubu zaměstnavatelů o.p.s. Pavla Huláka doplněné úvodním slovy předsedy správní rady Libora Sehnala. Poté se neformálně diskutovalo nejen o rozvoji aktivit klubu, ale také o dopadech krizových informací na řízení lidských zdrojů. Účastníci se také měli možnost vyjádřit k letošnímu hodnocení soutěže Zaměstnavatel roku s metodikou PwC Saratoga a poskytnout zpětnou vazbu užitečnou pro blížící se 10. ročník v roce 2012.

Druhá část patřila vínům z různých koutů světa typických pro své regiony, které vybral a představil majitel Grand Cru Lukáš Nádvorník. Na závěr se hosté dočkali překvapení v podobě francouzských vín dovozce Víno Nejedlý, jednoho z prvních partnerů Klubu zaměstnavatelů.

zahajeni-cinnosti_small

Členové správní rady (zleva) L. Sehnal, I. Feninec, J. Rafaj s ředitelem P. Hulákem

SAP pivovary-logo-new

logo-skupina-cez logo-ceska-posta sony-logo-cmyk-300dpi-nahled logo-ife