Nejlepší personální projekt má letos AGROFERT

11listopadu 2016
Finálová prezentace vítězného projektu společnosti AGROFERT Zástupci Agrofertu s podporou „magistra Kellyho“ prezentují svůj projekt na V. výročním HR SUMMITU Klubu zaměstnavatelů ve čtvrtek 10. 11. v sídle společnosti Microsoft. Po postupu z prvního místa kvalifikace v rámci regionálních kol Zaměstnavatele roku slavil projekt „10 let soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika“ zasloužené celostátní vítězství. V regionech i při finálové prezentaci hodnotili projekty sami přítomní personalisté.

Také letošní finále soutěže Cena personalistů za nejlepší HR projekt nabídlo souboj pěti velmi kvalitních projektů, z toho tři z tématikou spojení zaměstnavatelů a školství. To je trend posledních let a po loňské dominanci učňovského vozu Azubi Car ŠKODA AUTO letošní finále ovládl AGROFERT s projektem 10 let soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Jednalo se o velkolepý projekt, který se ohlíží za desetiletou podporou zájmu dětí o chemii a studium na chemických školách formou každoroční soutěže. Vítězové tak mohli doložit řadu konkrétních čísel jako třeba 154 spolupracujících škol a 45065 soutěžících. Druhé místo obsadil Siemens s projektem Restart dávající nové pracovní i životní šance bezdomovcům a třetí v pořadí je RSchule společnosti ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, který se zaměřil na vlastní vzdělávaní elektrotechnického zaměření vzhledem k nízké kapacitě škol v regionu.

CENA PERSONALISTŮ 2016

1. AGROFERT – 10 let soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika

2. SIEMENS – Restart

3. ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk – RSchule