O klubu

Klub zaměstnavatelů o.p.s. pomáhá zlepšovat kvalitu řízení lidských zdrojů, podílí se aktivně na rozvoji vzdělávání na všech úrovních, podporuje vznik kvalifikovaných pracovních míst a přispívá ke zvyšování konkurenceschopnosti ČR. Zvláštní pozornost při aktivitách na trhu práce věnuje Klub zaměstnavatelů osobám se zdravotním postižením, nebo jinak sníženou možností uplatnění a obecnému posilování společenské odpovědnosti.

Zkušenosti a know-how

Aktuální informace a výměna zkušeností nejen na vlastním webu, který díky propojení s pracovním serverem www.jobdnes.cz a dalšími médii přispívá nejen k výměně zkušeností, ale také k publicitě a zvýšení vlivu sféry HR na potřebné oblasti.

Setkání šéfů HR s odborníky a vzájemná diskuze k nejžádanějším tématům, semináře a workshopy ve všech regionech.

cru klub-brno

Zázemí pro setkávání v Praze – Lodecká 4, Praha 1

Klubové prostory v Brně, IBC Příkop 6 – Unistav a.s.

Zvýhodnění a nadstandardní služby

Zlatá platební karta exkluzivně pro partnery klubu se slevami a výhodami v oblastech profesního rozvoje, benefitů i volného času a garantovaným finančním poradenstvím. V současné době finalizujeme výběr renomovaných partnerů do klubové cafeterie, kteří poskytnou pro tuto oblast nejlepší podmínky. Nadstandardní zpětná vazba z hodnocení ve vybraných oborových průzkumech a oceněních, ale také výstupy na míru od Týmu expertů Klubu zaměstnavatelů.

12-sx-flexipasscard-gold-kz-nahled

Zdroje pro společné projekty

Financování sdílených rozvojových programů v jednotlivých regionech, včetně využití prostředků ze strukturálních fondů díky platformě obecně prospěšné společnosti. Podpora společensky odpovědných aktivit:

• Rozvoj školství a přenos požadavků ze zaměstnavatelské praxe na různé stupně, od učilišť, přes střední školy, až po univerzity – podpora zájmu o technické vzdělávání již od základních škol
  • Zaměstnávání zdravotně postižených, nebo jinak znevýhodněných skupin na trhu práce
  • Přísun zahraničního know-how nejen pro oblast společenské odpovědnosti

logo-vodafone logo-shape

cs-logo hp-blue-rgb-150-md

logo-skupina-cez logo-ceska-posta

sony-logo-cmyk-300dpi-nahled

zetor-logo-72dpi-nahled

unipetrol-logo logo-moneta-money-bank