Osobnosti roku 2018 v oboru HR převzaly ocenění od Klubu zaměstnavatelů, vítězem je Ctirad Lolek

19listopadu 2018
Vítěz C. Lolek, J. Rezlerová za partnera ManpowerGroup a J. Medek na 3. místě Letos poprvé se pro 10 finalistů, kteří sbírali své nominace v posledních dvou letech na setkáních nejlepších zaměstnavatelů v regionech i na dalších akcích, v tradiční soutěži Klubu zaměstnavatelů hlasovalo na síti Linkedin. Vítězem se stal Ctirad Lolek z O2, kterému 1. 11. v Betlémské kapli předala cenu Jaroslava Rezlerová z ManpowerGroup, stejně jako Janu Medkovi z Karlovarských minerálních vod. Druhý Matěj Matolín z STRV si z vážných důvodů převzal ocenění až dnes 19. 11. z rukou loňského vítěze, viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Jana Rafaje.

Zde se můžete podívat na složení desítky finalistů

kz-linked-final 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Josef Lejček ČEZ

Ve vedení HR energetické skupiny dlouhodobě podporuje aktivity pro technické talenty již od základních škol a letos dovedl se svým týmem ČEZ k titulu Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty.

 

Olga Lamačková EY

Celkem 17 let až dosud v HR mezinárodní poradenské firmy s vemi lidským přístupem a silnou aktivitou v univerzitním prostředí pro udržení pozice první volby nejen u studentů.

 

Lolek Ctirad O2

Zkušenosti z těžkého průmyslu a aktuálně u mobilního operátora, jehož HR provedl změnami tržního prostředí, firemní struktury i vlastníka.

 

Jiří Matějovský Decathlon

Nejprve rozjel provoz první české prodejny Decathlon, aby se následně posunul do čela HR u zaměstnavatele, který dává v prodejních týmech přednost sportovcům s heslem, že práce musí člověka hlavně bavit.

 

Matěj Matolín STRV

Mediálně aktivní HR manažer, který po zkušenostech v průmyslu přešel do IT sektoru, píše pro nás blog Lovec hlav a školí digitální dovednosti stovky kolegyň a kolegů z trhu.

 

Jan Medek Karlovarské minerální vody

V čele HR výrobce nejznámější vody v ČR aktuálně pracuje na spojení se středoevropskou částí Pepsi, koupenou výrobcem Mattoni, což je velká výzva spojení firemních kultur.

 

Hana Pitnerová VW Wachal

Zkušená HR manažerka, která po dlouholetém působení v koncernu HELLA předává své bohaté know-how firmám ve Zlínském kraji jako Continental, HAJDÍK a aktuálně VW Wachal.

 

Marek Premus ALZA

V dobrém slova smyslu zjevení mezi HR manažery, sršící energií i vtipem a v duchu firemní kultury Alzy pracuje se silným důrazem na čísla a konverzi vynaložených prostředků.

 

Daniel Rubeš Agrofert 

Stratég HR holdingu zaměstnávajícího přes 30 000 lidí. Speciální nominace za dlouholetou podporu odborného školství, zejména v oboru chemie, oceněnou také titulem HR projekt roku.

 

František Škrdlant Valeo

Téměř 20 let v HR koncernu Valeo, včetně zahraničního angažmá v mateřské Francii, řídí lidské zdroje se silným zastoupením expertů v oblasti R&D pro nové automobilní technologie.

 

Patroni krajů

Praha a ČR

Plzeňský

Jihomoravský

Ústecký

Pardubický

novemcar-logo red-hat


AGC Automotive Czech a.s.

logo-o2-nove logo-penta doosan-logo logo-mng-nove


AGC Flat Glass Czech a.s. 

logo-foxconn
logo-vodafone logo-shape logo-agrotec

sbd-logo

logo-ks-kolbenschmidt

logo-kiekert
innogy-logo pivovary-logo-new

logo-brush

zebra-logo-k-1-nahled

Vysočina

Jihočeský

logo-skupina-cez logo-ceska-posta sony-logo-cmyk-300dpi-nahled zetor-logo-72dpi-nahled
unipetrol-logo logo-moneta-money-bank logo-ega

Moravskoslezský

Olomoucký

logo-rs

logo-mc-donalds logo-kkcg

Liberecký

arcelor logo-metso

motor-jikov-final-nahled

logo-veolia csg-rgb-1-nahled logo-jablotron bonatrans-logo-nahled 906326-10151483740322459-2012407327-o-nahled eon-logo

Středočeský

logo-precheza

Karlovarský

aero-logo

Zlínský

logo-kmv
logo-fatra witte-4c-nahled