Osobnosti roku 2018 v oboru HR převzaly ocenění od Klubu zaměstnavatelů, vítězem je Ctirad Lolek

19listopadu 2018
Vítěz C. Lolek, J. Rezlerová za partnera ManpowerGroup a J. Medek na 3. místě Letos poprvé se pro 10 finalistů, kteří sbírali své nominace v posledních dvou letech na setkáních nejlepších zaměstnavatelů v regionech i na dalších akcích, v tradiční soutěži Klubu zaměstnavatelů hlasovalo na síti Linkedin. Vítězem se stal Ctirad Lolek z O2, kterému 1. 11. v Betlémské kapli předala cenu Jaroslava Rezlerová z ManpowerGroup, stejně jako Janu Medkovi z Karlovarských minerálních vod. Druhý Matěj Matolín z STRV si z vážných důvodů převzal ocenění až dnes 19. 11. z rukou loňského vítěze, viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Jana Rafaje.

Zde se můžete podívat na složení desítky finalistů

kz-linked-final

Josef Lejček ČEZ

Ve vedení HR energetické skupiny dlouhodobě podporuje aktivity pro technické talenty již od základních škol a letos dovedl se svým týmem ČEZ k titulu Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty.

Olga Lamačková EY

Celkem 17 let až dosud v HR mezinárodní poradenské firmy s vemi lidským přístupem a silnou aktivitou v univerzitním prostředí pro udržení pozice první volby nejen u studentů.

Lolek Ctirad O2

Zkušenosti z těžkého průmyslu a aktuálně u mobilního operátora, jehož HR provedl změnami tržního prostředí, firemní struktury i vlastníka.

Jiří Matějovský Decathlon

Nejprve rozjel provoz první české prodejny Decathlon, aby se následně posunul do čela HR u zaměstnavatele, který dává v prodejních týmech přednost sportovcům s heslem, že práce musí člověka hlavně bavit.

Matěj Matolín STRV

Mediálně aktivní HR manažer, který po zkušenostech v průmyslu přešel do IT sektoru, píše pro nás blog Lovec hlav a školí digitální dovednosti stovky kolegyň a kolegů z trhu.

Jan Medek Karlovarské minerální vody

V čele HR výrobce nejznámější vody v ČR aktuálně pracuje na spojení se středoevropskou částí Pepsi, koupenou výrobcem Mattoni, což je velká výzva spojení firemních kultur.

Hana Pitnerová VW Wachal

Zkušená HR manažerka, která po dlouholetém působení v koncernu HELLA předává své bohaté know-how firmám ve Zlínském kraji jako Continental, HAJDÍK a aktuálně VW Wachal.

Marek Premus ALZA

V dobrém slova smyslu zjevení mezi HR manažery, sršící energií i vtipem a v duchu firemní kultury Alzy pracuje se silným důrazem na čísla a konverzi vynaložených prostředků.

Daniel Rubeš Agrofert

Stratég HR holdingu zaměstnávajícího přes 30 000 lidí. Speciální nominace za dlouholetou podporu odborného školství, zejména v oboru chemie, oceněnou také titulem HR projekt roku.

František Škrdlant Valeo

Téměř 20 let v HR koncernu Valeo, včetně zahraničního angažmá v mateřské Francii, řídí lidské zdroje se silným zastoupením expertů v oblasti R&D pro nové automobilní technologie.