Partnerství pro rok 2016

Aktuální podmínky vstupu do Klubu zaměstnavatelů

Základním partnerem Klubu zaměstnavatelů o.p.s., nebo Patronem kraje může být právnická i fyzická osoba podnikající a sídlící v ČR, která zaměstnává alespoň 250 zaměstnanců (o výjimkách se informujte na uvedených kontaktech), zastupovaná obvykle nejvyšším představitelem zodpovědným za řízení lidských zdrojů (Personální ředitel, ale také výkonný, generální, nebo finanční ředitel apod.), který se stává členem Týmu expertů.

V případě zájmu firmy s nižším počtem zaměstnanců je možné projednání výjimky z uvedených pravidel partnerství a její schválení správní radou kvůli zachování hodnot a principů, na kterých je Klub zaměstnavatelů budován.

Ze získaných prostředků od partnerů jsou hrazena především setkání a další činnost klubu v jednotlivých regionech i na celostátní úrovni. Dále jsou z příjmů financovány veškeré aktivity vyplývající ze zakládací listiny a poslání Klubu zaměstnavatelů.

PODROBNOSTI K JEDNOTLIVÝM KATEGORIÍM NAJDETE V TABULCE:

podminky-2016-page-001

Stáhnout podmínky a kategorie partnerství pro rok 2016

Plnění všech uvedených kategorií partnerství je fakturováno jako předplacení celoročních vzdělávacích aktivit v rámci klubových akcí, takže je pro plátce daňově uznatelným výdajem.

Objednávky, bližší informace: Kateřina Brudná, katerina.brudna@klubzamestnavatelu.cz, tel.: +420 727 881 772

sony-logo-cmyk-300dpi-nahled

cs-logo