Partnerství pro rok 2018

Aktuální podmínky vstupu do Klubu zaměstnavatelů

Základním partnerem Klubu zaměstnavatelů o.p.s., Patronem kraje, nebo Celostátním partnerem (Praha + ČR) může být právnická i fyzická osoba podnikající a sídlící v ČR, která zaměstnává alespoň 250 zaměstnanců (o výjimkách se informujte na uvedených kontaktech), zastupovaná obvykle nejvyšším představitelem zodpovědným za řízení lidských zdrojů (Personální ředitel, ale také výkonný, generální, nebo finanční ředitel apod.), který se stává členem Týmu expertů.

V případě zájmu firmy s nižším počtem zaměstnanců je možné projednání výjimky z uvedených pravidel partnerství a její schválení správní radou kvůli zachování hodnot a principů, na kterých je Klub zaměstnavatelů budován.

UVEDENÉ POZICE A CENY JSOU PLATNÉ DO 31. 3. 2018:

Celostátní partnerství (přístupy pro 3 a více osob. logo na webu) 37 000 Kč + DPH

Patron kraje (přístupy pro 2 osoby, logo na webu) 30 000 Kč + DPH

Základní partnerství (přístupy pro 1 osobu) 18 000 Kč + DPH

Základní partnerství se slevou pro SME (roční obrat do 250 mil. Kč) 12 600 Kč + DPH

Hlavní body plnění pro partnery
– Účast na regionálních i celostátních akcích v počtu osob dle kategorie partnerství
– Účastnický poplatek soutěže Zaměstnavatel roku v ceně (u Patrona kraje a celostátního partnerství i pro více subjektů skupiny)
– Sleva na inzerci v příloze deníku MF DNES Zaměstnavatel roku až 50 %
– Komunikace s cílovou skupinou studentů i absolventů SŠ i VŠ nejen prostřednictvím soutěže Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty
– V roce 2018 celkové posílení prezentace klubových aktivit na webech a sociálních sítích
– Podpora ocenění ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI a zviditelnění v průběhu ocenění (například účast při předávání cen vysokým i středním školám, nebo prezentace na veletrzích škol)
– Prosazování zájmů zaměstnavatelů, včetně sledování legislativy pro trh práce v rámci účasti v odborných skupinách a spolupráci s dalšími zaměstnavatelskými svazy

Plnění všech uvedených kategorií partnerství je pro plátce daňově uznatelným výdajem (roční program vzdělávacích akcí a konferencí, v roce 2018 nově také podpora HR marketingu).

Objednávky, bližší informace: Pavel Hulák, pavel.hulak@klubzamestnavatelu.cz, tel.: +420 604 232 251