Prádelna Le Premiér

le-premier

Prádelna Le Premier

• Zajišťujeme nadstandardní servis o košile a obleky. Košile nebo obleky vyzvedneme doma nebo v práci, vypereme, vyžehlíme a dovezeme zpět. Vše v pračkách Miele a přípravcích Miele.
  • Standardní cena je 79 Kč za košili a 458 Kč za oblek včetně dopravy po Praze.
  • Zvýhodnění Klubu zaměstnavatelů pro koncového uživatele: cena 65 Kč/košile a 390 Kč/oblek. INFORMUJTE SE TAKÉ O KORPORÁTNÍCH PROGRAMECH PRO MANAŽERY: vyhody@klubzamestnavetelu.cz

Prodejna Le Premier
Na Příkopě 23, 110 00 Praha 1 (Pánská Pasáž)
Otevírací doba: Po až Pá: 10 – 19.00 hod., So a Ne: 11 – 18.00 hod

le-premier-prodejna

• Nabízíme zvýhodněnou cenu košile na míru v plné výbavě, jakákoli látka, knoflíky atp. (běžná cena od 1890 do 2490 Kč dle látky) – pro Klub zaměstnavatelů garantujeme jednotnou cenu 1790 Kč.
  • Dále poskytujeme 15% slevu na veškerý sortiment – boty, ponožky, kravaty atp.