Členové týmu expertů

Členy TÝMU EXPERTŮ se stávají jednotliví zástupci partnerských firem a tvoří tak základní komunikační, kontaktní a odbornou základnu pro rozvoj společných aktivit. Účastní se setkání, podílí se na realizaci projektů a využívají všech klubových výhod. Zúženým neformálním orgánem je  RADA TÝMU EXPERTŮ , která se aktivně podílí na přípravě programu, témat setkání a celkové strategie. V rámci celostátních klubových akcí i setkání v regionech k tomu pochopitelně odborně přispívají také všichni ostatní členové. Ze zákona se na vedení a kontrole klubových aktivit podílí dále také SPRÁVNÍ RADA a DOZORČÍ RADA.

logo-vodafone logo-shape sbd-logo logo-kiekert

unipetrol-logo logo-moneta-money-bank

logo-mc-donalds logo-kkcg logo-trw arcelor logo-agel

logo-veolia csg-rgb-1-nahled