Soutěž Škola doporučená zaměstnavateli 2018 odstartovala, firmy hlasují do začátku října

7září 2018
Jihomoravskému kraji loni vládla Integrovaná střední škola automobilní ředitele Milana Chylíka Již popáté vyberou zaměstnavatelé v celé České republice kvalitní střední školy v krajích a fakulty vysokých škol na celostátní úrovni, aby upozornili na jejich přednosti především zájemce o výběr vzdělání z řad dětí a jejich rodičů. Pro hlasování zaměstnavatelů, při dodržení pravidel popsaných níže, je k dispozici ON-LINE HLASOVACÍ FORMULÁŘ.

Ocenění jsou předávána středním školám každoročně na významných veletrzích škol a vzdělávání, nebo pracovních veletrzích, případně na setkáních zaměstnavatelů a škol ve vybraných firmách. Fakulty převezmou své tituly na VII. výročním setkání Klubu zaměstnavatelů 1. 11. 2018 v Betlémské kapli.

Hlavním partnerem kategorie fakult VŠ je letos poprvé společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA.

V letošním ročníku posiluje Klub zaměstnavatelů komunikaci také na sociálních sítích, pokračuje tak v podpoře propojování kvalitních škol s předními zaměstnavateli.

Podívejte se na KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ROČNÍKU 2017.

PRAVIDLA PRO HLASOVÁNÍ

Hlasuje jeden kompetentní zástupce (obvykle z personálního oddělení) za každou firmu resp. za subjekt s vlastním IČ, který zaměstnává 10 zaměstnanců a více, a jehož převažujícím předmětem činnosti není vzdělávání a výuka.

Hlasování je velmi jednoduché a obsah stručného formuláře lze zvládnout za zhruba 10 minut (označujete jen pořadí v připravených seznamech škol obou kategorií – SŠ/VŠ).  Střední i vysoké školy můžete do pořadí vybírat z různých krajů.

Podmínkou je vyplnění základních údajů o firmě, které slouží k identifikaci a kontrole regulérnosti hlasování. Díky uvedení skutečného počtu zaměstnanců dojde k přepočtu udělených bodů příslušným koeficientem (rostoucím od 1 do 30 dle počtu zaměstnanců – čím větší zaměstnavatel, tím vyšší koeficient). Označením pořadí v obou kategoriích na 1., 2. a 3. místě přidělujete školám 3, 2 a 1 bod násobený příslušných koeficientem. Klub zaměstnavatelů si vyhrazuje právo ověřovat věrohodnost jednotlivých hlasů.

Pokud pozvánka k hlasování dorazila více zástupcům z jedné firmy, dohodněte se prosím v rámci oddělení lidských zdrojů na nejvhodnějším zástupci, který formulář vyplní.