Startuje již 15. ročník prestižní soutěže, ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 bylo zahájeno

3února 2017
Oceněné firmy z ročníku 2016 budou chtít letos obhájit své pozice Značka zaměstnavatele, neboli HR brand nabývá stále více na významu. Ti nejlepší personalisté už vědí, že dobré umístění v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku patří k unikátním příležitostem jak svou značku na trhu práce posílit a využít nejen při náboru.

Letošní, již 15. ročník ocenění s titulem Sodexo Zaměstnavatel roku 2017 právě přijímá registrace do hlavních kategorií na webu Zaměstnavatele roku, v sekci Registrace a kontakty ZDE. Vyplněný dotazník s údaji pro hodnocení i potvrzený souhlas se zpracováním poskytnutých údajů je třeba odeslat do 13. 4. 2017 na email zamestnavatelroku@cz.pwc.com.

Od 6. 2. 2017 je také možné přihlašovat HR projekty do kategorie Cena personalistů 2017, která díky rostoucí kvalitě projektů rok od roku zvyšuje svou prestiž. Informace k dalším kategoriím a průběhu letošního ročníku budeme postupně zveřejňovat na webu Zaměstnavatele roku a firmám v naší databázi zašleme také souhrnný informační mail.

Vyhlášení výsledků hlavních kategorií Sodexo Zaměstnavatel roku nad 5000 zaměstnanců, Sodexo Zaměstnavatel roku do 5000 zaměstnanců a Sodexo Progresivní zaměstnavatel roku do 500 zaměstnanců se letos uskuteční v pondělí 12. 6. od 14 h v Kongresovém centru Praha. Součástí celostátního finále bude tradiční konference, tentokrát na téma Moderní způsoby hledání, rozvíjení a udržení, talentů, kdy začít a jak propojit efektivně i včas firmy, školy, studenty a začínající mladé podnikatele. V bezprostřední blízkosti konferenčního sálu umístíme stánky škol, firem, start-upů a kromě nejlepších zaměstnavatelů z celé ČR letošní ročník zpřístupníme i zájemcům o práci, zejména z řad vysokoškoláků, kteří se předem zaregistrují.

V úterý 13. 6. vyjde příloha Zaměstnavatel roku v celostátním nákladu deníku MF DNES.

Patroni krajů

Praha a ČR

Plzeňský

Jihomoravský

Ústecký

Pardubický

novemcar-logo red-hat


AGC Automotive Czech a.s.

logo-o2-nove logo-penta doosan-logo logo-mng-nove


AGC Flat Glass Czech a.s. 

logo-foxconn
logo-vodafone logo-shape logo-agrotec

sbd-logo

logo-ks-kolbenschmidt

logo-kiekert
cs-logo pivovary-logo-new

logo-brush

zebra-logo-k-1-nahled

Vysočina

Jihočeský

logo-skupina-cez logo-ceska-posta sony-logo-cmyk-300dpi-nahled zetor-logo-72dpi-nahled
unipetrol-logo logo-moneta-money-bank logo-ega

Moravskoslezský

Olomoucký

logo-rs

logo-mc-donalds logo-kkcg

Liberecký

arcelor logo-metso

motor-jikov-final-nahled

logo-veolia csg-rgb-1-nahled logo-jablotron bonatrans-logo-nahled 906326-10151483740322459-2012407327-o-nahled eon-logo

Středočeský

logo-precheza

Karlovarský

aero-logo

Zlínský

logo-kmv
logo-fatra witte-4c-nahled