Věra Vrchotová je Osobností HR 2015

14října 2015
Ředitelka pro rozvoj lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group Věra Vrchotová Ředitelka pro rozvoj lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group Věra Vrchotová v letošním roce získala největší uznání a respekt mezi svými kolegyněmi a kolegy z řad personalistů, kteří jí dali hlas na závěr konference HR Management. Předtím získala nominaci v rámci regionálních kol ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku spolu s dalšími devíti finality. Titul Osobnost HR je tradiční individuální kategorií prestižních Výročních cen Klubu zaměstnavatelů.

Druhý nejvyšší počet hlasů obdržela Miroslava Ambrožová, HR & Operations Manager Dixons Retail SSC, a třetí místo obsadila Olga Lamačková, dlouholetá ředitelka lidských zdrojů společnosti EY.

Novopečená držitelka hodnotného titulu Věra Vrchotová je kromě funkce personální ředitelky také členkou Profesní rady pro spolupráci škol a firem na Vysoké škole technické a ekonomické v Č. Budějovicích, Průmyslové rady na Fakultě strojní ZČU v Plzni. Dále zasedá ve správní radě Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů a je také předsedkyní Sektorové rady pro strojírenství. Podpora technického vzdělávání je jedním ze stěžejních směrů holdingu se čtyřstupňovým systémem, který začíná již v mateřských školách, prochází všemi stupni školství a končí nástupem absolventa učiliště, střední či vysoké školy do firmy. 

Po absolvování budějovické Provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské v Praze si doplnila vzdělání postgraduálním studiem vysokoškolské pedagogiky a psychologie. Do roku 1996 působila na JČU jako technik pro vědu a výzkum a posléze jako vysokoškolský pedagog. V roce 1996 nastoupila do strojírenské a slévárenské společnosti MOTOR JIKOV Group a.s., kde je od roku 1998 ředitelkou pro rozvoj lidských zdrojů. Podařilo se jí nastavit jednotný a centralizovaný přístup ke vzdělávání a rozvoji zaměstnanců v rámci firmy, což přináší výsledky v projektech vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Naplněným cílem je personální práce jako součástí každodenního života celého managementu firmy. Oblast personalistiky je pro Věru nejen páce, ale i hobby. Řídí se mottem: „Je krásný svět a dobří lidé v něm, jen hledej a poznávej“.

Patroni krajů

Praha a ČR

Plzeňský

Jihomoravský

Ústecký

Pardubický

novemcar-logo red-hat


AGC Automotive Czech a.s.

logo-o2-nove logo-penta doosan-logo logo-mng-nove


AGC Flat Glass Czech a.s. 

logo-foxconn
logo-vodafone logo-shape logo-agrotec

sbd-logo

logo-ks-kolbenschmidt

logo-kiekert
cs-logo pivovary-logo-new

logo-brush

zebra-logo-k-1-nahled

Vysočina

Jihočeský

logo-skupina-cez logo-ceska-posta sony-logo-cmyk-300dpi-nahled zetor-logo-72dpi-nahled
unipetrol-logo logo-moneta-money-bank logo-ega

Moravskoslezský

Olomoucký

logo-rs

logo-mc-donalds logo-kkcg

Liberecký

arcelor logo-metso

motor-jikov-final-nahled

logo-veolia csg-rgb-1-nahled logo-jablotron bonatrans-logo-nahled 906326-10151483740322459-2012407327-o-nahled eon-logo

Středočeský

logo-precheza

Karlovarský

aero-logo

Zlínský

logo-kmv
logo-fatra witte-4c-nahled