Výroční ceny Klubu zaměstnavatelů zahájily nový ročník a Zaměstnavatel roku 2019 přijímá registrace

1března 2019
Ohlédnutí za minulým ročníkem a vítěznou ŠKODA AUTO Začátek března je tradičně ve znamení startu nového ročníku Výročních cen Klubu zaměstnavatelů, které kromě hlavních kategorií Sodexo Zaměstnavatel roku do 500, do 5000 a nad 5000 zaměstnanců hodnocených podle metodiky PwC Saratoga přináší každoročně také řadu doprovodných soutěží a ocenění.

Do Zaměstnavatele roku se firmy mohou registrovat na oficiálním webu ZAMĚSTNAVATEL ROKU a následně je třeba do 18. 4. odeslat vyplněný dotazník spolu se souhlasem se zpracováním údajů na adresu zamestnavatelroku@cz.pwc.com.

Teprve po odeslání vyplněného dotazníků dochází k závaznému přihlášení.

Další významnou kategorií, která již přijímá registrace je Cena personalistů za nejlepší HR projekt. V první vlně přihlášek do 31. 3. stačí zaslat název HR projektu, doplněný případně stručnou charakteristikou obsahu, na adresu info@klubzamestnavatelu.cz