Zahájili jsme další ročník Zaměstnavatele roku

1března 2018
Nejlepší zaměstnavatelé se hodnotí pomocí mezinárodní metodiky PwC Saratoga Až do 13. 4. mohou zaměstnavatelé odevzdávat vyplněné dotazníky po předchozí registraci na novém webu ocenění Zaměstnavatel roku 2018. Výroční ceny Klubu zaměstnavatelů se tak rozeběhly naplno a těšit se můžeme na květnová vyhlášení v regionech i červnové celostátní finále.

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku letos odstartovalo již svůj 16. ročník a kvality nejlepších zaměstnavatelů opět prověří mezinárodní metodika PwC Saratoga. Hlavní kategorie jsou odstupňovány podle počtu zaměstnanců – do 500, do 5000 a nad 5000. Ve všech těchto kategoriích jsou firmy nejprve oceněny v rámci jednotlivých krajů a vyhlášeno je následně také celostátní pořadí.

Součástí Výročních cen Klubu zaměstnavatelů je také celoroční soutěž HR projektů a ocenění Zaměstnavatel bez bariér podporující zaměstnávání zdravotně postižených zaměstnanců.

V červnu také jako v minulých letech vychází příloha deníku MF DNES „Zaměstnavatel roku“, ale letos poprvé připravujeme také regionální speciály ve spolupráci s vydavatelstvím Vltava Labe Média a jeho Deníky.

Více informací o ocenění a možnost přihlášení v sekci Registrace naleznete v tomto odkazu:

WWW.ZAMESTNAVATELROKU.CZ