XII. Výroční setkání ocenilo firmy, školy, osobnosti i nejlepší HR projekty

Listopad 2023

Stejně jako loňské finále Zaměstnavatele roku a Zaměstnavatele desetiletí se letošní Výroční setkání Klubu zaměstnavatelů uskutečnilo ve Spojce Karlín a v pondělí 13. listopadu dokázal hlavní sál pojmout téměř 200 hostů. Kromě dalších vyhlašovaných kategorií ve večerní části se úvodní blok programu zaměřil na zaměstnanecké stravování jako nepostradatelný benefit a vyhlášení ocenění Národní kantýna roku.

Následovala hlavní část programu v podobě vystoupení 8 finalistů soutěže Cena personalistů za nejlepší HR projekt. Po jejich představení následovalo hlasování účastníků přítomných v sále, kteří letos rozhodli o tomto pořadí:

2. Connect: Talenti se učí navzájem
Československá obchodní banka

3. Employee Engagement
Foxconn Česká republika

Osobností roku je Alena Střížová

Během září a října hlasovala odborná veřejnost na síti LinkedIn o volbě Osobnosti roku v oboru HR a na výběr měla desítku finalistů, které nominovali účastníci ze všech krajů na setkáních k Zaměstnavateli regionu v prvním pololetí. Po kontrole platných hlasů představili organizátoři výročního setkání trojici medailistek v tomto složení.

OSOBNOST ROKU 2023 V OBORU HR

1. Alena Střížová, dm drogerie markt

2. Lenka Vítkovská Hauptmanová, FORVIA Faurecia

3. Markéta Souhradová, Wienerberger

Oceněným dámám popřál za Klubu zaměstnavatelů ředitel Pavel Hulák, za hlavního partnera soutěže Arkadia Luděk Rychtar a na úvod také loňská vítězka Jana Vychroňová ze společnosti Vodafone, která tak své nástupkyni předala pomyslnou štafetu.

Cena za ochranu zdraví zaměstnanců patří letos společnosti Tesco Stores.

Informace k soutěžím ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI a Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty, včetně kompletních výsledků, přineseme v samostatných článcích.