Zaměstnavatelé roku byli oceněni na finále v SAP s doprovodným programem CEO HR CLUB#2

Červen 2024

Ve třech kategoriích podle počtu zaměstnanců letos zvítězily společnosti ČEZ, SAZKA a Aspironix

Po loňském premiérovém umístění celostátního finále do Auditoria SAP se letošní finále 22. ročníku ocenění Pluxee Zaměstnavatel roku opět vrátilo na stejné místo a s doprovodným programem zahrnujícím vystoupení osmi CEO předních zaměstnavatelů.

O firemních hodnotách, HR strategii a reakcích na aktuální výzvy řízení lidských zdrojů debatovali s účastníky a moderátorem Jiřím Halbrštátem z ManpowerGroup Adam Kolesa (Foodora), Michal Řezníček (DIRECT pojišťovna), Senta Čermáková (Czechitas), Martin Čermák (HOPI HOLDING), Jan Pleyer (Krofian CZ), Katarína Navrátilová (Tesco Stores), Daniel Čapek (Pluxee) a Tom Kindermans (SAP). A po bohaté diskuzi s mnoha dotazy následovalo předávání ocenění s těmito výsledky a speciální cenou pro Czechitas v kategorii Státní správa a neziskový sektor za úspěšné zvládnutí hodnotící metodiky PwC Saratoga určené primárně pro komerční subjekty.

Pluxee Zaměstnavatel roku 2024

Do 500 zaměstnanců

1. Aspironix s.r.o.
  2. HOPI HOLDING a.s.
  3. Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o.
  4. Quadient Technologies Czech, s.r.o.
  5. MAN Truck & Bus CR, s.r.o.
  6. Linde Pohony s.r.o. – závod Český Krumlov
  7. České Radiokomunikace a. s.
  8. Linde Pohony, s.r.o. – závod KION Stříbro
  9. Tenneco CA Czech Republic s.r.o.
  10. PKF APOGEO Group, SE

Do 5000 zaměstnanců

1. SAZKA a.s.
  2. Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
  3. ORLEN UNIPETROL RPA, s.r.o.
  4. Foxconn Česká republika
  5. Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.
  6. Vodafone Czech republic, a.s
  7. SAP ČR, spol. s r.o.
  8. ČEZ Distribuce, a.s.
  9. ZF Engineering Plzeň, s.r.o.
  10. Plzeňský Prazdroj, a.s.

Nad 5000 zaměstnanců

1. ČEZ, a.s.
  2. Škoda Auto a.s.
  3. Komerční banka, a.s.
  4. Continental Barum s.r.o.
  5. Česká spořitelna a.s.